גורו - 2008 April
Apr 23

הוא היה צעיר, נראה טוב, מצחיק למדי ומצליח והוא אפילו לא שם לב לזה. מי שכן שם לב לזה היו הבחורות. הן… פשוט מתו עליו, רצו להיות איתו, חלמו עליו בלילות ורמזו לו ללא הפסקה אבל הוא לא ראה את זה.

לא שהיו לו בעיות ראייה. היתה לו ראייה 6/6 בלי עין הרע טפו טפו טפו (מלח מים), והוא עדיין לא יכל לראות את זה. והן כל כך רצו מישהו כמוהו – איכותי. הרי כל האיכותיים הם או הומואים או תפוסים או מתוסבכים נפשית. אבל הוא, העיוור, לא היה מתוסבך נפשית ודווקא גדל בבית מאושר, לא היה תפוס על ידי אף אחת מעולם ודווקא לא נמשך ואפילו לא לגבר אחד. הוא פשוט לא ראה את התסכול שלהן כשלא משנה כמה שהתלבשו בצורה מושכת וקרקרו מסביבו, מלטפות את שרירי הזרוע החסונים שלו והוא – פשוט לא ראה אותן.

עברו השנים והוא נהיה מתוסכל, הגבר העיוור. הוא דווקא רצה מישהי, ואף אחד ממשפחתו לא לחץ עליו בכדי להגיע לכך, שהוא יוכל לאהוב לפנק ולחבק. מישהי שהוא יוכל להתמסר לה כמו שהיא תתמסר לו ולאבד לה את בתוליו הנצחיים. והוא רצה, והוא עדיין נשאר עיוור לכל המעריצות שרק חיכו שישים לב. וזה לא שהן היו מכוערות. לא רובן בכל מקרה.

עברו השנים ואותן אלו שבעבר (וחלקן אפילו עד היום) התרפקו עליו בכדי שישים אליהן לב, כבר מצאו בן זוג וחלקן אפילו התחתנו. והוא עדיין לבד. לא מכוער, לא דוחה ולא משעמם. פשוט עיוור.

היא היתה צעירה, יפה, נראתה טוב וכולם מתו עליה. היא היתה אחת מהחבר’ה. אחת, שלא יכול להיות שלא ישימו לב אליה. היא היתה עיוורת כמוהו. היו לה מחזרים בעשרות אם לא במאות, חלקם איכותיים וחלקם לא. והיא דווקא חיכתה לאביר הלבן, יצאה קצת עם גברים, אך מעולם לא הניחה לאחד לחדור אל ליבה (או למיטתה לצורך העניין). והיא היתה נורמלית לחלוטין, סקסית, ואפילו כיפית. אין אחד שלא רצה להיות איתה, אבל היא סיננה את האיכותיים ואת הפחות בדיוק באותה צורה. יום יבוא, היא חשבה בקול של ילדה בת 8, והנסיך יגיע ויסחוף אותה. והיא היתה עיוורת.

הרבה נסיכים דווקא היו שם, רק שהם לא התאימו לתמונה שאפילו לא היתה לה בראש. זה פשוט לא היה זה. היא הלכה לישון לבד עם תחושה של חוסר, ודווקא לא היתה עצובה. רק חוסר כזה, שמפעפע להכרה מדי פעם, כמו להרגיש רצון לשתות משהו מבלי להיות מודע מה בדיוק ולדעת שפשוט אין לך את זה במקרר.

עברו השנים, וכמות המחזרים בגיל שבה היתה מעוניינת פחתו. עדיין היו כאלה שראו אותה ו”רצו לעשות לה טובה” או “לקחת אותה ולעשות לה גוד טיים”. אבל בינינו, הטרדות מיניות, לא משנה עד כמה אתה שעיר, הן פשוט לא סקסיות. והיא דווקא רצתה מישהו טוב. והיא היתה עיוורת. הם היו מסביבה כל הזמן, דואגים לה, מנסים למשוך את תשומת הלב שלה. טובים ורעים כאחד. והיא פשוט היתה עיוורת.

הם הלכו באמצע תל אביב. אחד מול השניה, לשנייה היה נדמה כאילו היה שם קשר עין ואולי אפילו חיוך וזהו. אפילו לא עצירה אחת. הוא עלה על הקימקו שלו, היא עלתה על ההונדה שלה ובהנעת קטנוע אחת שניהם נעלמו כל אחד לכיוונו משאירים אבק של משהו שלא תפח. אבק של מצות.