גורו - מה הטעם?
Jan 31

לפני שני פוסטים עידן דיבר איתכם על הריח. אני דווקא מעדיף לדבר איתכם על הטעם.

הרבה אנשים שיוצאים “להתחיל” עם בחורות, מוצאים את עצמם מתוסכלים בשלבים הראשונים. זה כיף, זה נחמד, זה פשוט לא זז לשום מקום ואז חותכים וממשיכים הלאה. אז ברשותכם ארבע נקודות מעניינות:

1. מה הטעם שלכם בנשים?

לא. אני לא שואל אם אתם מעדיפים את סילביה סיינט על מריה שראפובה. אני שואל אותכם משהו אחר לגמרי, מה עושה לכם את זה בבחורה? זה בסדר להגיד גודל של חזה, צבע עיניים, ואולי אפילו חיוך, מצד שני, צריכות להיות שם גם תכונת אופי אחת לפחות בכדי שיהיה גם מעניין. אם לא תדעו מה הטעם שלכם במדויק, איך תדעו מה לחפש?
2. האם אתם מתאמנים באכילת סטייק לפני שאתם אוכלים אותו?

הרבה מאוד גברים בטוחים שהם קודם כל צריכים להתאמן. הרי מגיל קטן חונכנו שצריך להתאמן לפני שעושים ו”קשה באימונים, קל בקרב”. אז זהו, שצריך להבין קודם מהי המשמעות של אימון. אימון זה הדבר שעושים בסביבה מבוקרת ולא ב”שטח”, איפה שיש אנשים אמיתיים. תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה-
בחורה מדהימה, שנראית ומתנהגת בדיוק כמו שתיארתם לעצמכם בסעיף הקודם, באה ומתיישבת לידכם בפאב. היא ידידותית וכיפית, מצחיקה, לא מפחדת להתחכך בכם קלות, והכי מעניין – אין שנייה אחת של שקט מביך, כאילו נולדתם מתאימים. ואז, כאילו כלום, היא קמה, מחייכת ואומרת ביי. איך אתם תרגישו לדעת שהיא סתם התאמנה?
3. האם אתם מתחילים עם בחורות שמתאימות לטעם שלכם?

הרבה מאוד גברים בטוחים גם שצריך להתחיל בהתחלה עם כל דבר שזז בכדי להעלות את הביטחון העצמי. יכול להיות שכן, אבל בינינו, כל אחד יכול להצליח עם בחורה שלא נראית טוב פיזית, אין לה ביטחון עצמי וגם יודעת את זה. האם זה מה שאתם מעוניינים בו?
כשאתם מתחילים עם בחורה שלא עושה לכם את זה, אלא אם היא ממש נואשת, היא תרגיש שאתם לא נמשכים אליה. לא כי יש לה כוחות על טבעיים, אלא פשוט כי אנחנו לא יכולים שלא לתקשר בלתי מילולית, והיא, אפילו ברמה לא מודעת, קולטת ומבינה את זה. כשאתם מתחילים עם מישהי שבאמת עושה לכם את זה, אתם למעשה מגדילים את הסיכוי שלכם להצליח – גם כי אתם משדרים משהו כנה ברצון שלכם להיות איתה, וגם כי אתם באמת “משחקים בכדי להצליח”, הרי היא זאת שבאמת עושה לכם את זה.
4. האם אתם מתכוונים גם לסיים לאכול את זה?

בסרטים אמריקאיים תמיד יש את השמן שבחבורה, שלא מפספס הזדמנות. כשכולם יושבים לאכול וכבר שבעים מכדי להכניס עוד משהו לפה, הוא בא ושואל אחד אחד “האם אתה מתכוון עוד לאכול את זה?” ואם לא, זה נבלע מיד לתוך קיבתו. כשאתם מתחילים עם בחורה מבלי רצון באמת לעשות עם זה משהו אחר כך, ברור שהיא תחתוך באיזה שהוא שלב. אתם הרי באים לאדם זר ו”מוכרים” לו משהו. המשהו הזה נקרא כוונה ואתם מוכרים אותו, אם אתם יודעים ואם לא, בצורה לא מודעת. אם אתם מעוניינים להשאר בקשר, אתם תשדרו את זה. אם אתם מעוניינים לנשק אותה, אתם תשדרו גם את זה. אם אתם מעוניינים בסקס, אתם תשדרו גם את זה. ואם אתם מעוניינים במערכת יחסים איתה עוד לפני שיצאתם איתה כמה פעמים בכדי לראות אם היא באמת מתאימה בצורה מלאה לטעם שלכם, אתם אידיוטים :P

שמרו על חיוך,
ליאור

4 תגובות לנושא “מה הטעם?”

 1. Superman אומר/ת:

  אני לא מסכים איתך ליאור,
  ואני אתן דוגמא,
  בחור שחדש לתחום נכנס לבר, למד הרבה מאוד תאוריה, ובעצם בראש שלו הוא ידוע בדיוק מה לומר, אבל כשזה מגיע לתאכלס, הוא לא עושה כלום, כי תמיד בהתחלה יש את הFOA, לכן בשביל לחנוך ותרגל את הכלים שהוא למד הוא צריך להתחיל עם הרבה בנות בהתחלה ואת המיונים הוא יעשה אחר כך, אני לא אומר להתחיל עם כל מכוערת שהוא רואה, וגם לא צריכים להיות פדופילים, אבל אם הוא יחכה לאשה המושלמת להתחיל איתה, הוא יתחיל במשך שנה עם אולי 40 בנות? וכל זה קורה במרווחי זמן גדולים.
  אמרת גם שצריך תכונה אצל מישהי, איך תדע איזה תכונות יש לבחורה אם אתה לא מתחיל לדבר איתה אפילו?
  איפה גם כל החברויות שאפשר ליצור עם המקום, תסכים איתי שכשנכנסים למקום כלשהו מה שיעשה את הרושם זה כמה חברותי אתה.

  קצת התבלבל פה כל הדברים ביחד מקווה שהבנת.

 2. ליאור ברקן אומר/ת:

  אז ברשותך כמה נקודות:

  1. ה-FOA הוא אמונה מגבילה. מי אמר ש”תמיד” יש אותו?

  2. אין דבר כזה “האישה המושלמת”. זה נכון שנשים איכותיות אינן נפוצות כמו אלו שפחות, מצד שני, זה גם מה שמייחד אותן. אז במקום להתחיל עם 100 סבירות מינוס, תתחיל עם 30 שנראות לך. לא כזה מסובך.

  3. אם אתה משחק משחק של אחוזים ברור שעדיף לך להתחיל עם יותר בחורות. מצד שני, כשאתה מתרגל להציב לעצמך להתחיל עם עשרות בחורות בערב, אתה מראש מניח שיהיה לך אחוז הצלחה נמוך במיוחד וגם זה מתוך קבוצה של בחורות שנראות לא מדהים. בשביל להצליח עם כאלו שלא נראות טוב, לא צריך יותר מדי. מצד שני, אתה לא מעדיף לעשות כיף עם מישהי שממש עושה לך את זה?

 3. Superman אומר/ת:

  היי ליאור,

  גם פה אתה מכליל, זה שמתחילים כחלק מהתרגול עם בחורות ממוצעות מינוס, זה לא אומר שיהיה יותר קשה עם בחורות יפות כי אני לא חושב שזה מה שעושים, או לפחות מה שאני עשיתי, כן התחלתי עם הרבה בנות, חלק נראות בסדר וחלקן מדהים, זה לא שינה לי, אבל הבנות כן היו יפות וכן רציתי להכיר אותם, ברור שזה במידה מסוימת, חלק נראו מעולה וחלק פחות אבל כן הייתה את ה”משיכה” אם אפשר לקרוא לזה ככה.

  מה שכן אני מסכים איתך שאין טעם להתחיל עם כל בת שאתה רואה, אבל אני כן אומר “להתחבר” עם כל אדם שאתה רואה, כמובן במידה ראויה.

  חשוב להיות בן אדם חברותי לא רק בשביל להשיג בחורות אלא גם בשביל אדם חברותי, מה שעוזר בהרבה מאוד מצבים חוץ מלהתחיל עם בנות.

 4. ליאור ברקן אומר/ת:

  בשום שלב לא אמרתי שלהתחיל עם בחורות יפות זה יותר קשה. כל מה שאמרתי הוא שכשאתה מתחיל עם בחורה שאתה נמשך אליה, אתה גם משדר משיכה בצורה בלתי מילולית, בניגוד לחוסר ההתאמה שנוצרת בין מה שאתה אומר (מילולית) למה שאתה משדר בפועל (בצורה בלתי מילולית) כשאתה מתחיל עם אחת ש…לא.

  שים לב גם כי בתוך ההגדרה “בחורות שאתה נמשך אליהן” יש גם בחורות שאינן בהכרח יפות בסטנדרטים החברתיים אלא כאלה ש-אתה נמשך אליהן אישית (מה שגורם לכך שאתה משדר משיכה כלפיהן וכן הלאה).

  להיות בן אדם חברותי זה ברור ומעולה, וגם ליצור לעצמך אישורים חברתיים כ”ההוא שמכיר את כולם”. מצד שני, ההוא שבחורות מושכות הן אלה שיגידו לו שלום כל הערב עם נשיקה קטנה על הלחי ימשוך יותר תשומת לב מההוא שבנות קצת פחות… מושכות יגיבו כלפיו בצורה שכזו.

הוסף תגובה